HC-Mini Omega  vuugiprofiilid on valmistatud kahest 2 või 3 mm paksusest painutatud plaadist.  Tänu oma standardsele kujule sobivad profiilid omavahel tihedalt kokku. Ankurdamiseks betooni on profiilid varustatud spetsiaalselt disainitud ankrute süsteemiga. Ankrud on valmistatud painutatud plaatidest mõõtudega 20x2 mm, mille alumises osas on ovaalne ava ning mis on keevitatud mõlemale profiili küljele 50 cm vahedega.

Profiilid ühendatakse kokku kasutades sünteetilisi polte ja mutreid, mida ei ole peale profiilide paigaldamist vaja eemaldada.

Profiilid on kokku pandud 15 mm ülekattuvusega, nii et uut profiili on paigaldamise käigus kerge eelmisega ühendada. 

Profiilid on standardmõõduga 2 meetrit ja on saadaval kõrgustega 60 kuni 100 mm.

Saadaval on ka veekindlad süsteemid. Viimasel juhul on profiilid koos liimiga, mis ei pea vastu betooni kokkutõmbumisele kuivamisprotsessi jooksul. Liim tuleb lahti ja profiili horisontaalne avanemine saab jätkuda. Veekindlaid lahendusi on soovitatav paigaldada vaid mittekorrosiivsete materjalidega nagu roostevaba teras, galvaniseeritud teras või alumiinium. Kui vuukide avanemine on stabiliseerunud, on soovitatav tekkinud avaus täita veekindla painduva hermeetikuga.

 omega2         omega1Omadused:

Tööstuspõranda vaba horisontaalne laienemine. Betooni kuivamisel võetakse paratamatu kokkutõmbumine üle HC-Mini Omega profiili horinontaalse avanemise poolt, mis takistab pragude teket kuivamisprotsessi käigus. Praod tekivad ka kui avad lõigatakse põrandasse liiga hilja, mis ei ole antud profiilide paigaldamisel vajalik

Vertikaalse liikumise ärahoidmine

Koormuste ülekanne ühelt põranda osalt teisele

Nurkade kaitse

Konstruktsiooniline vuugiprofiil

Lihtne paigaldamine

Veekindlad lahendused on saadaval

 

omega-tabel

 

 

 

Hinnapäring

Kogus:
tk