Betotrade OÜ on loodud aastal 1998 Eestis, Tartu linnas. Betotrade OÜ on loodud selleks, et tutvustada ja juurutada innovatiivseid tehnoloogiaid ja ehitusmaterjale Eesti ehitusturul koostöös vastava ala tippspetsialistidega Euroopast ja kaugemalt. Oleme fokuseerinud oma tegevuse põhiliselt betooniga seonduvale. Pakume erinevaid materjale koos projekteerimisega, vastavalt lähteülesandele nii betooni alla – vältimaks niiskuse sattumist betooni, betooni sisse – et konstruktsiooni tugevdada, kui ka betooni peale – kaitsmaks betooni kulumise eest.

Tarnime kvaliteetseid ja hinna poolest konkurentsivõimelisi ehitusmaterjale kogu maailmast. Abistame insenere ja ehitajaid tehniliselt kõige praktilisemate ja ökonoomsete lahendustega, sealjuures kvaliteedi osas allahindlusi mitte tehes.

Meie referentsi kuulub Euroopa ainulaadseima tehnilise lahendusega kõrghoone – Rocca Tower. Seal on koostöös saksa inseneridega projekteeritud ja ehitatud vahelaed, milledes on kasutatud teraskiudu.

Meie missioon:

Teha kõik selleks, et ehitaja saaks tegeleda põhilisega – ehitusega. Materjalide valik ja insenertehnilised lahendused jäägu meie hooleks.

 

 

 

Pakume järgnevaid materjale:

* teraskiud,

* sünteetiline kiud,

* betoonpõranda pinnakõvendid,

* betoonpõrandate hooldusained,

* erinevad ehituslikud profiilid,

 

Asume aadressil Tapri 13, Tallinn