Pinnakõvendid – kiirkivinevad parandussegud

Pingelise ajagaafiku korral on võimalik betoonpindade parandusi teostada kasutades spetsiaalseid kiirkivinevaid Rapid Set parandussegusid. Kiirkivinevad parandussegud sobivad nii sise – kui välistingimustes horisontaalsete ja vertikaalsete konstruktsioonide parandustöödeks.

Kirjeldus:
Cement All on kõrge kvaliteediga kiirkivinev parandussegu, mis sobib kasutamiseks kohtades, kus on oluline suur kulumiskindlus ning vähene mahukahanemine. Sobib kasutamiseks ka märjas keskkonnas. Tardub 15 minutiga ning on võimeline koormusi taluma juba 1 tunni pärast. Paigalduspaksus kuni 100 mm.

Kasutuskohad:
Cement All on multifunktsionaalne toode, mida saab kasutada betoonkonstruktsioonide parandamiseks. Sobib kasutamiseks betoonpõrandatel, seintel, sildadel, vahelagedes, lennuväljade katteplaatidel, kiirteede parandustel, jne.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Kirjeldus:
MORTAR MIX on kõrge kvaliteediga kiirkivinev parandussegu, mis sobib betoon-konstruktsioonide parandamiseks. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Tardub 15 minutiga ning on võimeline koormusi taluma juba alates 1 tunni pärast. Paigalduspaksus 10 – 100 mm.

Kasutuskohad:
MORTAR MIX on multifunktsionaalne toode, mida saab kasutada nii horisontaalsete kui ka vertikaalsete betoonkonstruktsioonide parandamiseks. Sobib kasutamiseks betoonpõrandatel, seintel, betoonsildadel, vahelagedel, lennuväljade katteplaatidel, betoonteede parandustel, põllumajandusrajatistel, jne.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Kirjeldus:
CONCRETE MIX on kõrge kvaliteediga kiirkivinev parandussegu, mis sobib betoonkonstruktsioonide parandamiseks. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Tardub 15 minutiga ning on võimeline koormusi taluma juba alates 1 tunni pärast. Paigalduspaksus 10 – 100 mm.

Kasutuskohad:
CONCRETE MIX on multifunktsionaalne toode, mida saab kasutada betoonkonstruktsioonide parandamiseks. Sobib kasutamiseks betoonpõrandatel, lennuväljade katteplaatidel, betoonteede parandustel, põllumajandusrajatistel, märgades alades jne.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Kirjeldus:
ASPHALT REPAIR MIX on kõrge kvaliteediga kiirkivinev ning polümeere sisaldav asfaldi-parandussegu, mis baseerub spetsiaalsel Rapid Set tsemenditehnoloogial. Sobib kasutamiseks, kui on nõutud suur vastupidavus, kiire kivinemine ja madal mahukahanemine. Paigalduspaksus on 30 – 600 mm ASPHALT REPAIR MIX on musta värvi ning suurepärase nakkevõimega.

Kasutuskohad: ASPHALT REPAIR MIX on multifunktsionaalne toode, mida saab kasutada tänavate kaevukaante ümbruste, garaaži sissesõitude, asfaldiaukude, ning külmakergetest tingitud kahjustuste parandamiseks. Antud remondisegu on sobilik kasutamiseks linnatänavatel, tööstuspiirkondades, parklates ja kergliiklusteedel. Kuna toode on kiirkivinev, võib parandatud piirkonna liiklusele avada 3h jooksul peale parandustööde teostust.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Küsi pakkumist

Max. file size: 2 GB.
Privaatsustingimused(Nõutud)