Pinnakõvendid – isevalguvad segud

Isevalguvad segud on kiirkivinevad, polümeeridega modifitseeritud segud koormusttaluva pinnakihi või viimistluse aluse kihi valamiseks paksusega  4 – 30 mm.

Isevalguv, kiirkivinev tasandussegu tööstuspõrandate kandva kihi valamiseks paigalduspaksusega 4 – 30 mm

Kirjeldus:
Neodur Level
on kasutusvalmis, mineraalseid täitematerjale ning polümeere sisaldav, isevalguv, kiirelt kivinev tasandussegu koormust taluva kihi valamiseks tööstushoonetes, autoparklates, müügisaalides jne.
Kasutuskohad:
Neodur Level
on mõeldud betoonist aluspinnale nii renoveerimistöödel kui uusehitiste korral. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Isevalguv, kiirkivinev tasandussegu aluspõrandate tasandamiseks paigalduspaksusega 5 – 50 mm võimalik katta 24 – 48 h möödudes

Kirjeldus:
Neodur Level AU
on kasutusvalmis, mineraalseid täitematerjale sisaldav, isevalguv, kiirelt kivinev tasandussegu, mis sobib kasutamiseks põrandakatete all nagu keraamilised plaadid, marmor- või kiviplaadid, PVC katted, linoleum, vaibad nii eluruumides kui ka tööstushoonetes.

Kasutuskohad:
Neodur Level AU
on mõeldud kasutamiseks viimistlusmaterjalide aluskihina. Ei ole sobilik jätta pinnaviimistluseta või katmata.

Mõeldud kasutamiseks pingelise ajagraafiku korral, kui tavabetoonist aluspõranda kivinemine või niiskuse väljakuivamine on liiga aeganõudev. Pealkõnnitav ca 3-4 h möödudes. Kaetav katte- või viimistlusmaterjaliga 24 – 48 h möödudes.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Küsi pakkumist

Max. file size: 2 GB.
Privaatsustingimused(Nõutud)