Betoonikeemia – järelhooldusained

Betooni järelhooldusainete peamine eesmärk on tekitada õhuke membraan, et takistada värskes betoonisegus oleva vee liigkiiret väljakuivamist, mis võib põhjustada kahanemispragusid. Järelhooldusaine pealekandmisega tuleks alustada esimesel võimalusel. Eriti oluline on järelhoolduse teostus välitingimuses asuvate valude puhul, otsese päikese ja tuule käes.

Sünteetiliste vaikude baasil järelhooldusaine betoonpõrandatele ja tasanduskihtidele

BETOTEX on kasutusvalmis sünteetiliste kunstvaikude baasil järelhooldusaine vee liigse väljakuivamise takistamiseks värskelt valatud betoonpindadelt. Betooni kohene järelhooldus on eriti oluline betoneerimisel kõrgetel temperatuuridel või madala õhuniiskuse korral. Samuti tuleb betooni kaitsta suure tuuletõmbuse eest. Puuduliku järelhoolduse tõttu tekivad betoonpindadel plastsed mahukahanemispraod.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

KOROTEX – sünteetiliste vaikude baasil järelhooldusaine betoonpõrandatele, vahelagedele ja tasanduskihtidele

KOROTEX on kasutusvalmis sünteetiliste kunstvaikude baasil järelhooldusaine vee liigse väljakuivamise takistamiseks värskelt valatud betoonpindadelt. Betooni kohene järelhooldus on eriti oluline kõrgetel temperatuuridel või madala õhuniiskuse korral. Samuti tuleb betooni kaitsta suure tuuletõmbuse eest. Puuduliku järelhoolduse tõttu tekivad betoonpindadel plastsed mahukahanemispraod.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Värkelt valatud betoonpindade järelhooldus- ja immutusaine kulumiskindluse ning tugevuse tõstmiseks, tolmupidur

GRANITEX C on silikaadipõhine läbipaistev immutusvedelik, mis on mõeldud värskelt valatud betoonpõrandate järelhoolduseks, tugevdamiseks ja kemikaalikindluse tõstmiseks. Järelhooldusaine tungib betooni pealispinda ja reageerib betoonis sisalduva kaltsiumhüdroksiidiga, moodustades tiheda kristalse struktuuri, mis takistab vee liigkiiret väljakuivamist.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Vaata ka objekte, kus on kasutatud betoonikeemia järelhooldusainet Granitex C

Küsi pakkumist

Max. file size: 2 GB.
Privaatsustingimused(Nõutud)