Pinnakõvendid olemasolevale põrandale uue kihina

Betoonpõranda pinnakõvendid on spetsiaalseid täitematerjale sisaldavad kuivsegud, mida kasutatakse betoonpõrandate kulumiskindluse, löögitugevuse ning pinnatiheduse suurendamiseks. Olemasoleva põranda pinda saab muuta tugevamaks ja kulumiskindlamaks paigaldades sellele spetsiaalse pinnakõvendi kihi. Peamiselt kasutatakse seda paigaldusmeetodit renoveerimistöödel.

Neodur He 65Suure kulumiskindlusega tasandussegu nii värskele kui ka olemasolevale betoonile.

Neodur HE 65 on kõrge kvaliteediga KORODUR täite-materjale (DIN 1100 grupp A, M ja KS) sisaldav kuivsegu. Paigaldatakse eraldi segukihina värskele betoonile või liimseguga olemasolevale kivistunud aluspinnale. Talub suuri dünaamilisi- ja staatilisi koormuseid.

Kasutusalad
Suure kulumiskoormusega põrandad nagu autoparklad, laopõrandad, lennuangaarid, kaubanduspinnad, tootmisruumid, jms. Sobilik nii sise- kui välitingimustes.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Neodur HE 65 plusSuure kulumiskindlusega, kiudusid sisaldav tasandussegu olemasolevale betoonile. Sobib renoveerimistöödeks.
Vastab standardi EN 13813 kohaselt CT-C70-F9-A6

Neodur HE 65 plus on sünteetiliselt modifitseeritud, mikropolümeerset kiudu ja suure kulumiskindlusega KORODUR täitematerjale sisaldav tasandussegu, olemasoleva betoonpõranda katmiseks 15…30mm kihina.

Kasutusalad:
Suure kulumiskoormusega põrandad nagu autoparklad, laopõrandad, lennuangaarid, kaubanduspinnad, tootmisruumid, jms.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

 Neodur HE 60 rapidSuure kulumiskindlusega kiirkivinev tasandussegu tööstuspõrandate pinnakihi valamiseks.

NEODUR HE 60 rapid on kõrge kvaliteediga Korodur täitematerjale (DIN 1100 grupp A, M ja KS) sisaldav kuivsegu. Paigaldatakse liimseguga olemasolevale kivistunud aluspinnale. Talub suuri dünaamilisi- ja staatilisi koormuseid. Tänu kiirkivinevale koostisele on võimalik põrand kiirelt kasutusele võtta.

Kasutusalad:
Suure kulumiskoormusega põrandad nagu autoparklad, laopõrandad, lennuangaarid, kaubanduspinnad, tootmisruumid, jms. Sobilik nii sise- kui välistingimustes.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Korodur HB5Nakkesegu pinnakõvendikihtide paigalduseks.

KORODUR HB5 nakkekrunt on kõrge kvaliteediga kasutusvalmis liimsegu, mis on mõeldud tasanduskihtide, kaasa arvatud Korodur pinnakõvendite liimimiseks olemasolevale betoonist aluspinnale.

KORODUR HB5 nakkesegu on kasutatav kõigil tsemendi baasil tasanduskihtidel.

Tänu nakkekrundi optimaalsetele kleepuvusomadustele on konstruktsioonide katsetamisel purunemine leidnud aset kas alusbetoonis või tasanduskihis jättes kahjustamata kleepkihid.

Tänu headele hingamisomadustele sobib seda kasutada niisketel pindadel, eriti välitingimustes. Nakkekrunti ei mõjuta võimalik aluspinna niiskus.

KORODUR nakkesegu on pruuni värvusega saavutamaks visuaalset kontrolli paigaldusprotsessis. Intensiivne pruun värvitoon kindlustab ühtlase segu kvaliteedi, sest liigne segu lahjendamine muudab nakkekrundi värvitooni.

Tehniline info ja kasutusjuhendid:

Küsi pakkumist

Max. file size: 2 GB.
Privaatsustingimused(Nõutud)