Mis teeb Cement Allist ühe parima kiirkivineva parandussegu Euroopa turul?

Eesti ehitusturul üsna kiirelt populaarsust koguv Cement All on paljudele ehitajatele juba tuttav. Märku annab sellest fakt, et kui varem tuldi küsima parandussegu, millega saab teha ühte või teist parandustööd, siis täna küsitakse juba konkreetselt Cement All kiirkivinevat parandussegu.

Cement All on multifunktsionaalne toode, mida saab kasutada betoonkonstruktsioonide parandamiseks:

  • betoonpõrandatel
  • seintel
  • postidel
  • sildadel
  • vahelagedes
  • lennuväljade katteplaatidel
  • teedeehitustel
  • betoonelementide parandustel
  • jne

Cement All peamiseks plussiks ongi see, et ta on kiirkivinev. Tardub 15 minutiga ja talub koormusi 1-2 tunnipärast. Parandussegu saab kasutada kuni 100 mm paksuse kihina ja seda nii sise- kui ka välistingimustes.  Cement All on vastupidav nii kloriididele, kui ka hapetele, mis tõttu saab teda vabalt kasutada ka parklates kui ka põllumajanduses.

Unikaalne Rapid Set ® tehnoloogia on uus Euroopas, aga end juba tõestanud USA‘s

Spetsiaaltsementide turuliider USA‘s CTS Cement on välja töötanud unikaalse kõrgtehnoloogilise Rapid Set ® tehnoloogia – see viib tsemendi tehnoloogia uuele tasemele ja aitab lahendada paljud ehituse fundamentaalprobleemid.

Rapid Set ® tehnoloogia põhineb kõrgtehnoloogilisel, innovatiivsel, kiirel ja mittekahaneval hüdraulilisel tsemendil “Rapid Set ® Cement“. See spetsiaaltsement saavutab oma unikaalsed omadused tänu eesrindlikule ja väga täpsele valmistamistehnoloogiale. Rapid Set ® Cement ei ole portlandtsement ning ei sisalda kloriide ega kiirendajaid.

Rapid Set ® tsement annab Rapid Set ® parandusmörtidele unikaalse efektiivsuse: Juba ühe tunni möödudes saavutatakse suur survetugevus! Koheselt kasutatav! Mittekahanev! Mitmeotstarbeline! Sulfaadikindel! Suurepärane kestvus! Madal CO 2 emissioon!

Rapid Set ® tähistab innovaatilisust, kõrgtehnoloogilisust ja mitmekülgsust!

Viimase 25 aasta jooksul on Rapid Set ® tsement muutunud USA ehitajate esimeseks valikuks tänu kiirusele ja võimele probleeme lahendada.

Rapid Set ® tsement – üdini roheline! Keskkonnasõbralik, vastupidav ja ühilduv süsteemi LEED nõuetega.

CTS Cement on USA Keskkonnasõbraliku Ehitamise Nõukogu liige. Rapid Set ® tsemendi CO 2 emissioon on 30% väiksem, kui tavalisel portlandtsemendil.

Reaktsioon: portlandtsemendi ja Rapid Set ® tsemendi võrdlus

Tavalise portlandtsemendi ja Rapid Set ® tsemendi keemilise reaktsiooni erinevus on suur. Rapid Set ® tsement vesi/tsement suhtega 0,45 seob vett keemiliselt 100 %-selt.

Rapid Set ® unikaalsed omadused

Tugevus

Rapid Set ® – väga suur lõpptugevus

Ülalolev graafik näitab veenvalt Rapid Set ® süsteemi suuremat algtugevust võrreldes portlandtsemendiga (CEM I) ja modifitseeritud portlandtsemendiga. Survetugevus üle 20 N/mm 2 saavutatakse juba 1 tunni möödudes.

Mahukahanemine

Rapid Set ® – selgelt väiksem mahukahanemine, kui portlandtsemendil

Ülalolev graafik näitab Rapid Set ® süsteemi väiksemat mahukahanemist võrreldes portlandtsemendiga (CEM I) ja modifitseeritud portlandtsemendiga. Mahu mittekahanemise piir on USA‘s alla 0,05% (USA Armee Insenerikorpuse normatiiv). See saavutatakse kindlasti Rapid Set ® tehnoloogia abil.

Tuntuimad objektid Ameerikas, kus kasutati Rapid Set tehnoloogiat

Tutvu Cement All tootega SIIN!